Archief resultaten show

Jachthonden vzw

Heeft u ook een kwalificatie behaald met uw weimaraner welk niet werd gepubliceerd ?


Laat het ons aub weten !


Stuur het certificaat door naar webmaster@deweimaraner.be, zodat de lijst kan vervolledigd worden.

RESULTATEN  SHOW  2018

27/01/2018 Moeskroen

Weimaraner Langhaar - Open klas Teven - Van Uytfange R. met Winter's Graceful Primrose van de Schrikheide: 1U CAC CACIB

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U RCAC RCACIB

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe-Van Dooren met Owby Van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven: Van Herreweghe-Van Dooren met Quickly Loved Qsena Van 't Weimeland: 1U Best Junior of Group


2/02/2018  Eindhoven NL

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans  K. met Winters Graceful Oakly: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1U Beste Jeugd Ned. Jeugdkampioen

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U CAC CACIB BOB


17/02/2018 Gent

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Herreweghe-Van Dooren met Quickly Loved Qsena Van 't Weimeland: 1U BOS

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Teven - Van Herreweghe-Van Dooren met Obviously I'm Staying Olicia Van 't Weimeland:1U CAC CACIB

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe-Van Dooren met Owby Van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB


18/02/2018 Gent

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Teven - Van Herreweghe-Van Dooren met Obviously I'm Staying Olicia Van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOS

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe-Van Dooren met Owby Van 't Weimeland: 1U RCAC RCACIB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Herreweghe-Van Dooren met Quickly Loved Qsena Van 't Weimeland: 1U BOB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1U Beste Jeugd


03/03/2018 Genk

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemansm K. met Winter's Graceful Oakly: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Babyklas Teven - Van Uytfange R. met Mowgli Proudly Presents Georgia 'Famke': 1VB Beste Baby


11/03/2018 Crufts Birmingham UK

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen (KH+LH samen) - Tielemans K. met  Winter's Graceful Oakly: 5

Griffon Korthals - AV Imported Registred Gundogs Open klas Teven - Driessen A. met Keesje van de Wielervelden: 1U Beste Teef BOB

Weimaraner Langhaar - Gebruikshondenklas Teven - Bloemen E. met Benthe off Elquinta's Forrest: 1U Beste Veteraan


31/03/2018 Goes  NL

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1ZG

Weimaraner Langhaar - Open klas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Puppyklas Teven - Tielemans K.. met Mowgli Proudly Presents Georgia: 1VB


01/04/2018 Goes  NL

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Open klas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U CAC CACIB

Weimaraner Langhaar - Puppyklas Teven - Tielemans K. met Mowgli Proudly Presentss Georgia: 1VB


07/04/2018 Luxemburg

Weimaraner Langhaar - Open klas reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U CAC

Weimaraner Langhaar - Open klas teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 3ZG

Weimaraner Langhaar - Puppyklas Teven - Tielemans K. met Mowgli Proudly Presents Georgia: 1VB

Duitse Staande Langhaar - Babyklas Teven - Van Uytfange R. met Fay van 't Reigerskantje: 1VB


22/04/2018  Antwerpen

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Bloemen E. met Igor van de Wielervelden: 1U CAC CACIB BOB BOG

Weimaraner Korthaar - Jeugdklas Reuen - Van den Abbeel C. met Winter's graceful Qito: 2U

Weimaraner Korthaar - Open klas Teven - Ooms R. met Mabel van de Tuindershof: 1U RCAC RCACIB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Reuen - Van Herreweghe G. met Qwodan van 't Weimeland: 1U

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U RCAC RCACIB

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Puppyklas Teven - Tielemans K. met Mowgli Proudly Presents Georgia: VB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena van 't Weimeland: 1U BOS Beste Jeugd

Flatcoated Retriever - Open klas Teven - Dandois J. met Bel Ami Belge Oh la la Summer Love: 2U

Duitse Staande Langhaar - Babyklas Teven - Van Uytfange R. met Fay van 't Reigerskantje: 1VB


13/05/2018  Clubmatch Nederlandse Weimaranervereniging

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Reuen - Van Herreweghe G. met Qwodan van 't Weimeland: 1U RCAC

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 1 U CAC Beste reu

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena van 't Weimeland: 1U


20/05/2018  Venray (NL)

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena van 't Weimeland: 1U CAC BOS

Weimaraner Langhaar - Kampioenskla Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB


27/05/2018  Arnhem (NL)

Weimaraner Langhaar - Open klas reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly:1U CAC CACIB BOB Nederlands Kampioen

Weimaraner Langhaar - Open klas teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U CAC CACIB BOS Nederlands Kampioen

Weimaraner Langhaar - Puppieklas Teven - Tielemans R. met Mowgli Proudly Presents Georgia: 1VB

Duitse Staande Langhaar - Babyklas teven - Van Uytfange R. met Fay van 't Reigerskantje: 1VB


03/06/2018 Paris (FR)

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 1U RCAC RCAIB

Weimaraner Langhaar - Kamppioensklas Teven - Van Herreweghe G. met Obviously I'm Staying Olicia van 't Weimeland: 1U RCAC RCACIB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena van 't Weimeland: 1U Best Junior Group 7


04/08/2018 's Hertogenbosch (NL)

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Open klas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U BOS CAC CACIB

Duitse Staande Langhaar - Puppyklas Teven - Van Uytfange R. met Fay van 't Reigerskantje: 1ZG


09/08/2018 World Dog Show Amsterdam (NL) - Benelux Winner

Duitse Staande Langhaar - Puppyklas Teven - Van Uytfange R. met Fay van 't Reigerskantje: 1VB Beste Puppy

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U CAC CACIB BOB Benelux Winner '18

Griffon Korthals - Gebruikshondenklas Reuen - Driessen A. met Gitan van de Wielervelden:: 1U Beste Reu

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U RCAC RCACIB

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 2U

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Tielemans K. met Mowgli Proudly Presents Georgia: 3ZG

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB Benelux Winner '18

Weimarener Langhaar - Open klas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U RCAC RCACIB


10/08/2018 World Dog Show Amsterdam (NL) - Specialties

English Pointer - Babyklas Teven - De Coninck C. & Bloemen E. met Hippoint True Love in Orange: 1VB Beste Baby

Duitse Staande Langhaar - Puppyklas Teven - Van Uytfange R. met Fay van 't Reigerskantje: 1VB Beste Puppy

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Tielemans K met Mowgli Proudly Presents Georgia: ZG

Weimaraner Langhaar - Open klas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U CAC BOB

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U CAC BOB BOG3

Griffon Korthals - Gebruikshondenklas Reuen - Driessen A. met Gitan van de Wielervelden: 1U


11/08/2018 World Dog Show Amsterdam (NL)

English Pointer- Babyklas Teven - De Coninck C. & Bloemen E met Hippoint True Love in Orange: 1VB Beste Baby.

Duitse Staande Langhaar - Puppyklas Teven - Van Uytfange R. met Fay van 't Reigerskantje: 1VB Beste Puppy

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB World Winner '18

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Tielemans K. met Mowgli Proudly Presents Georgia: ZG

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena Van 't Weimeland: 1U BOS CAC CACIB World Winner '18

Weimaraner Langhaar - Open klas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 2ZG

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Flinn van de Wielervelden: 4ZG

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 2U

Griffon Korthals - Gebruikshondenklas Reuen - Driessen A. met Gitan van de Wielervelden: 1U RCAC RCACIB Vice World Winner '18


26/08/2018 Mechelen

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Reuen - Van Herreweghe G. met Qwodan van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOS

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB


02/09/2018 Westerlo

Weimaraner Korthaar - Puppyklas teven - Ooms R. met Klaartje van de Tuindershof: 1VB Beste Puppy

Weimaraner Korthaar - Open klas Teven - Ooms R. met Mabel van de Tuinderhof: 1U BOS CAC BIS

Weimaraner Langhaar - Open klas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U

Weimaraner Langhaar -  Tussenklas Reuen - Van Herreweghe G. met Qwodan vann 't Weimeland: 1U RCAC

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena van 't Weimeland: 1U BOS CAC

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 1U CAC BOB Res. BIS


17/11/2018 Kortrijk

Weimaraner Langhaar - Babyklas reuen - Vandenabeel C. met Winter's Graceful Riley: 1VB

Weimaraner Korthaar - Jeugdklas Reuen - Vandenabeel C. met Winter's Graceful Qito: 1U Benelux Winner

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U RCAC RCACIB

Duitse Staande Langhaar - Puppieklas Teven - Van Uytfange R. met Fay van 't Reigerskantje: 1ZG

Weimaraner Langhaar - Open klas reuen  - Vanherreweghe G. met Qwodan van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB

English Cockerspaniel - Babyklas teven - Surinx N. met Merry Wagging Tails Q Tie: 1VB Best Baby in Show


08/12/2018 Brussels Trophy

English Pointer - Puppyklas Teven - De Coninck C. & Bloemen E. met Hippoint True Love in Orange:1VB Beste Puppy BIS Puppy

Weimaraner Korthaar -  Babyklas Teven - Van Herreweghe G. met Real Miracles Happen Rebelle van 't Weimeland: 1VB

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Teven - Van Herreweghe G. met Waldwiese for Fame and Freedom: 1U CAC CACIB BOB


09/12/2018 Brussels Dog Show

English Pointer -  Puppyklas Teven - De Coninck C. & Bloemen E. met Hippoint True Love in Orange:1VB Beste Puppy BIS Puppy

Weimaraner Korthaar - Babyklas Teven - Van Herreweghe G. met Real Miracles Happen Rebelle van 't Weimeland: 1VB

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Herreweghe G. met Quickly Loved Qsena van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOS Belgian Winner

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB Belgian Winner


29/12/2018 Hageland Kerstshow

English Pointer - Jeugdklas Teven - Bloemen E. met Hippoint True Love in Orange: 1U Beste Jeugd BOB BIS Junior GR7 Res.BIG


RESULTATEN SHOW 2017

08/01/2017  Genk

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly : 1U / BOS / BOB Junior


29/01/2017 Moeskroen

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met  Winter's Graceful Oakly: 3ZG


25/02/2017 Weelde

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U / Beste Jeugd / BOB

English Cocker Spaniel - Jeugdklas Teven - Finet Sarah met Trocadero's Prairie Song: 3U


05/03/2017 Groningen  NL

Weimaraner Langhaar - Puppyklas - Bloemen E. met Winter's Graceful Cilleke: 2VB


11/03/2017 Crufts Birmingham UK

Griffon Korthals -All Variety Imp. Gundogs Reuen - Driessen A. met  Igor van de Wielervelden: BOB

Griffon Korthals - All Variety Imp. Gundogs Teven - Driessen A. met  Isis van de Wielervelden.: BOS

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Reuen -Tielemans K. met  Winter's Graceful Oakly.: 4e


08/04/2017 Luxemburg

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U - Lux. Jeugdkampioen

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Uytfange R.. met Primrose van de Schrikheide: 1U - BOS -  Lux. Jeugdkampioen

Griffon Korthals - Open Klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U - BOB

Griffon Korthals - Jeugdklas Teven - Driessen A. met Isis van de Wielervelden: 1U / Lux. Jeugdkampioen / Jeugd BOB


29/04/2017 Antwerpen

Weimaraner Korthaar - Puppyklas Teven - Ooms R. met Mabel van de Tuindershof: 1VB / BIS Puppy

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 2U

Weimaraner Langhaar - Puppyklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1VB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Herreweghe G. met Obviouly I'm Staying Olicia van 't Weimeland: 1U

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Reuen - Van Herreweghe G. met Owby van 't Weimeland: 1U / CAC CACIB / BOB

Engelse Cocker Spaniel - Jeugdklas Teven - Finet S. met Trocadero's Prairie Song: 1U

Sussex Spaniel - Kampioensklas Reuen - Penneman N. met Dusty Boysson Bohemia: 1U / CAC CACIB / BOS

Engelse Setter - Werkklas Reuen - Van Uytfange R. met Ixsos de Leie Wind: 1ZG


17/06/2017 Zwolle  NL

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U / CAC / BOB / Clubwinner 2017

Griffon Korthals - Open klas Teven - Driessen A. met Isis van de Wielervelden: 2U / BOS


24/06/2017 Genk

English Cocker Spaniel - Jeugdklas Reuen - De Becker N. met Prins Wolf van de Schrikheide: 1U - Beste Jeugd - Ambiorix Jeugdwinner '17


25/06/2017 Nantiat  FR

Griffon Korthals - Open klas Teven - Driessan A. met Gina van de Wielervelden: U / BOB

Griffon Korthals - Open klas Teven - Driessen A  met Gitan van de Wielervelden: U

Griffon Korthals - Jeugdklas Teven - Driessen A. met Keesje van de Wielervelden: U

Griffon Korthals - Jeugdklas Teven - Driessen A. met Luna van de Wielervelden: U


02/07/2017 Echt  NL

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U / beste jeugd / BOS

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U / CAC / CACIB / BOB

Griffon Korthals - Kampioensklas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U / CAC / CACIB / BOB / BIG / BISIII


13/07/2017  Szombathely (HU)

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide:1U

Weimaraner Langhaar - Puppyklas  Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1VB / Puppy BOB


14/07/2017 Szombathely (HU)

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U / Jeugd BOB / BOB

Weimaraner Langhaar - Puppyklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1VB / Puppy BOB


15/07/17 Szombathely (HU)

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U / Jeugd BOB / BOB

Weimaraner Langhaar - Puppyklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1VB / Puppy BOB


16/07/17 Szombathely (HU)

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas - Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U / Jeugd BOB / BOB / Hongaars Jeugd Kampioen

Weimaraner Langhaar - Puppyklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1VB / Puppy BOB / Hongaars Puppy Kampioen


23/07/2017 Luik

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U / beste jeugd / BOB

Weimaraner Korthaar - Jeugdklasse Teven - Ooms R. met Mabel van de Tuindershof: 1U


30/07/2017  Rotterdam (NL)

Weimaraner LH - Jeugdklas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U / Beste Jeugd / BOB / Benelux Junior Winner NL '17 / Benelux Winner NL '17


07/08/2017 Nivelles (Clubmatch Belgische Griffon Club)

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 2U

Griffon Korthals - Open klas Teven -  Driessen A. met Isis van de Wielervelden: 3U

GriffonKorthals - Jeugdklas Reuen - Driessen A. met Keesje van de Wielervelden: 1U

Griffon Korthals - Gebruikshondenklas Teven - Driessen A. met Gitan van de Wielervelden: 2U


Clubmatch Griffon Korthals NL

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A.met  Igor van de Wielervelden : 1U / BOB / Clubwinnaar 2017

Griffon Korthals - Open klas Teven - Driessen A. met Isis van de Wielervelden: 2U


02/09/2017 Luxemburg

English Cocker Spaniel - Kampioensklas Teven - Finet S. met Kina, All you need is Roxycocker Crissdan: 4U

English Cocker Spaniel - Kampioensklas Reuen - Finet S. met Looky, Manacas look out Sunshine: 2U

English Cocker Spaniel - Kampioensklas Teven - Surinx N. met Marry Waggling Tails One Love Louise : 1U CAC

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Uytfange R. met Primrose van de Schrikheide: 1U - BOS - Benelux Winner '17

Weimarner Langhaar - Jeugdklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1U - Beste Jeugd - Benelux Jeugdwinner '17

Weimaraner Langhaar - Werkklas Teven - Bloemen E. met Benthe off Elquinta's Forrest: 1U - Beste Werkhond

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U - CH.LUX '17


03/09/2017 Westerlo

Weimaraner KH - Open klas Teven - Huysmans P. met Winter's Graceful Olivia: 1U / CAC / BOB / RBIS

Weimaraner KH - Open klas Reuen - Huysmans P. met Charly Timberdoodle Jaimin Goes Holland: 3U


25/09/2017 Maastricht NL

Griffon Korthals - Open klas Reuen -Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U / CAC / CACIB / BOB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1U / Beste Jeugd

Weimaraner Langhaar - Veteranenklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Benthe: 1U / Beste Veteraan / CAC / CACIB / BOB

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Uytfange R. met Winter's Graceful Primrose van de Schrikheide: 1U / RCAC / RCACIB


07/10/2017 Charleroi

Weimaraner Korthaar - Jeugdklas Teven - Ooms R. met Mabel van de Tuiindershof: 3U


29/10/2017 Leuven

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U / CAC / CACIB / BOB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 2U

Weimaraner Korthaar - Jeugdklas Teven - Ooms R. met Mabel van de Tuindershof: 1U / Beste Jeugd / BOS

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Uytfange R. met Winter's Graceful Primrose van de Schrikheide: 1U / RCAC / RCACIB


12/11/2017 Leipzig (D)

Weimaraner Langhaar - Veteranenklas Teven - Bloemen E. met Benthe off Equinta's Forrest: 1U / Beste Veteraan / Veteran World Winner '17

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Bloemen E. met Winter's Graceful Poppie: 1U / Junior World Winner '17

Griffon Korthals - Openklas Teven - Driessen A. met Isis van de Wielervelden: 1U / CAC / CACIB / BOB / World Winster '17

Griffon Korthals - Tussenklas Teven - Driessen A. met Keesje van de Wielervelden: 2ZG

Griffon Korthals - Openklas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 2ZG

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Uytfange R. met Winter's Graceful Primrose van de Schrikheide: 3ZG

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 3ZG


19/11/2017 Kortrijk

English Cocker Spaniel - Jeugdklas Reuen - De Becker N. met Prins Wolf van de Schrikheide: 1U / CAC / CACIB / BOB


8/12/2017  Amsterdam (NL) - Holland Cup

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Uytfange R. met Winter's Graceful Primrose van de Schrikheide: 2ZG

Weimaraner Langhaar - Openklas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U / CAC / CACIB / BOB

Griffon Korthals - Open klas Teven - Driessen A. met Keesje van de Wielervelden: Winster 2017

Griffon Korthals - Open klas Reuen- Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U / CAC / CACIB / BOB


09/12/2017 Amsterdam - Winner

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Uytfange R. met Winter's Graceful Primrose van de Schrikheide: 1U

Weimaraner Langhaar - Openklas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U / RCAC / RCACIB

Griffon Korthals - Open klas Teven - Driessen A. met Keesje van de Wielervelden: 1U / CAC / CACIB / BOS

Griffon Korthals - Open klas Reuen - Driessen A. met Igor van de Wielervelden: 1U / CAC / CACIB / BOB / Winner 2017


16/12/2017 Brussel Trophy

Weimaraner Langhaar - Tussenklas Teven - Van Uytfange R. met Winter's Graceful Primrose van de Schrikheide: 1U / RCAC / RCACIB

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U

Griffon Korthals - Open klas Teven - Driessen A met Keesje van de Wielervelden: Belgian Winster

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Teven - Van Herreweghe-Van Dooren met Obviously I'm Staying Olicia van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe-Van Dooren met Owby van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOS

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Herreweghe-Van Dooren met Quickly Loved Osena Van 't Weimeland: 1U Best Junior of Group


17/12/2017 Brussels Dog Show

Weimaraner Korthaar - Jeugdklas Teven - Ooms R. met Mabel van de Tuindershof: 1U / Belgian Junior Winner / Belgisch Jeugdkampioen

Weimaraner Langhaar - Open klas Reuen - Tielemans K. met Winter's Graceful Oakly: 1U / RCAC / RCACIB

Griffon Korthals - Open klas Teven - Driessen A. met Keesje van de Wielervelden: 1U / CAC / CACIB / BOB / BOS

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Teven - Van Herreweghe-Van Dooren met Obviously I'm Staying Olicia van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOS

Weimaraner Langhaar - Kampioensklas Reuen - Van Herreweghe-Van Dooren met Owby van 't Weimeland: 1U CAC CACIB BOB

Weimaraner Langhaar - Jeugdklas Teven - Van Herreweghe-Van Dooren met Quickly Loved Osena Van 't Weimeland: 2U


23/12/2017 Landen

Weimaraner Korthaar - Jeugdklas Teven - Ooms R. met Mabel van de Tuindershof: 1U / Best Junior






RESULTATEN  SHOW  2016

22/01/2016   Eindhoven : Keurmeester Lochs-Romans R. (NL)

Griffon Korthals

Gebruikshondenklas Reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars C.

1U-CAC-CACIB-BOB-BIG2

Weimaraner Korthaar

Jeugdklas teven

Winter's Gracefful on a Mission

Bloemen E.

3ZG

11/03/2016     Birmingham (UK)Crufts

Griffon Korthals

All Variety Imp. Gundogs Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

Best Dog - BOB

Griffon Korthals

All Variety Imp. Gundogs Teven

Gina van de Wielervelden

Driessen A.

Best Bitch

Weimaraner Korthaar

Jeugdklas

Winter's Graceful on a Mission

Bloemen E.


04/04/2016

Griffon Korthals

Gebruikshondenklas Reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars C.

1U CAC CACIB BOB

18/05/2016    Dortmund (D): Keurmeester: Tiets A. (groep: Wiblishauer H.)

Griffon Korthals

Gebruikshondenklas Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

1U CAC CACIB BOB BIG4

22/05/2016    Arnhem (NL) Keurmeester Weimaraners: Hochstenbach W. (N) - Griffon: Kips G. (Lux)

Weimaraner Langhaar

Puppyklas Reuen

Winter's Graceful Oakly

Tielemans K.

1VB Beste Puppy

Griffon Korthals

Gebruikshondenklas Reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars C.

1U RCAC

Griffon Korthals

Open klas Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

1U CAC BOB

11/06/2016 Zwolle (N) Clubmatch Griffon Korthals Keurmeesters Hochstenbach W (N) & Van Genechten L. (B)

Griffon Korthals

Puppyklas Teven

Wytske

Driessen A.

2VB

Griffon Korthals

Open klas Teven

Gina van de Wielervelden

Driessen A.

1U RCAC

Griffon Korthals

Open klas Teven

Fien van de Wielervelden

Driessen A.

2ZG

Griffon Korthals

Open klas Reuen

Flinn van de Wielervelden

Driessen A.

2U

Griffon Korthals

Kampioensklas Reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars C.

1U CAC BOB CLUBKAMPIOEN

Frodo van de Wielervelden van Baars C. werd Nederlands & Internationaal Kampioen 2016

Gitan van de Wielervelden van Driessen A. werd Nederlands Kampioen 2016

03/07/2016  Zonhoven Keurmeester: Gertie Colaris

English Cocker Spaniël

Jeugdklas Teven

One and Only Wilma van de Schrikheide

Vanderheyden T.

BIS3

Weimaraner Korthaar

Open klas Reuen

Ady Baron

Vanderheyden T.

BIS2

Labrador Retriever

Open klas Reuen

Tommie

Dolders T.

BIS  /  CLUBWINNAAR

23/07/2016  Luik  Keurmeester: Zlatko Jojkic

Weimaraner Korthaar

Open klas Reuen

Ady Baron

Vanderheyden T.

1U

26/08/2016   Brussel European Dog Show

Weimaraner Langhaar

Jeugdklas Reuen

Winter's Graceful Oakly

Tielemans K

2U

Weimaraner Langhaar

Puppyklas Teven

Primrose van de Schrikheide

Van Uytfange R.

1VB

Griffon Korthals

Kampioensklas Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

1U CAC CACIB BOB EW'16

Griffon Korthals

Open klas Teven

Gina van de Wielervelden

Driessen A.

1U CAC CACIB BOS EW'16

27/08/2016     Wommelgem

English Cocker Spaniel

Jeugdklas Reuen

Othello van de Schrikheide

Tits V.

G

10/09/2016     Luxemburg

Griffon Korthals

Jeugdklas Teven

Isis van de Wielervelden

Driessen A.

1U Beste Jeugd Lux. Jeugdkamp. BOS





Benelux Jeugdwinner LU - Benelux Winner LU

Griffon Korthals

Open klas Reuen

Igor van de Wielervelden

Driessen A.

1U, BOB Benelux Winner LU

Weimaraner Langhaar

Jeugdklas Reuen

Winter's Graceful Oakly

Tielemans K.

1U Beste Jeugd, Lux. Jeugdkamp., BOS,





Benelux Jeugdwinner LU, Benelux Winner LU

24/09/2016    Maastricht

Weimaraner Korthaar

Open klas Reuen

Ady Baron

Vanderheuden T.

2U

Griffon Korthals

Gebruikshondenklas Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

1U CAC CACIB BOB BIS3 workingdogs

25/09/2016   Maastricht

Weimaraner Korthaar

Open klas Reuen

Ady Baron

Vanderheyden T.

1U

Griffon Korthals

Gebruikshondenklas Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

1U CAC CACIB BOB BIS2 workingdogs

20/11/2016    Kortrijk

Weimaraner Langhaar

Jeugdklas Reuen

Winter's Graceful Oakly

Tielemans K.

1U BOB

English Cocker Spaniel

Veteranenklas Reuen

Achilles Brunold van de Lijurehoeve

Surinx N.

1U

English Cocker Spaniell

Jeugdklas Teven

Merry Waggling Tails One Love

Surinx N.

1U

English Cocker Spaniel

Open klas Teven

Wigglings Night Fever

Surinx N.

1U RCAC

Resultaten show 2015

08/02/15 Eindhoven - Keurmeester Dhr. W.P. Hochstenbach

Ras

Klasse

Hond

Eigenaar

Resultaat

Griffon Korthals

Jeugdklas reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen Adrie

1U Beste Jeugd, CAC, Beste reu

Griffon Korthals

Jeugdklas teven

Gina van de Wielervelden

Driessen Adrie

1U, RCAC

Griffon Korthals

Open klas teven

Famke van de Wielervelden

Driessen Adrie

1U CAC, CACIB, BOB

Griffon Korthals

Werkklas Reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars Christo

1U, RCAC, RCACIB

21/02/15 Hoogstraten - Keurmeester Wieremiejczyk Malgorzata (PL)

Ras

Klasse

Hond

Eigenaar

Resultaat

Weimaraner LH

Jeugdklas Teven

Winter's Graceful Nata

Decroos Hans

1U Beste Jeugd, Beste Teef, BOB, BIG3

05/03/15 Crufts Birmingham (UK) - Keurmeester: Dhr. E. Engh (N)

Ras

Klasse

Hond

Eigenaar

Resultaat

Griffon Korthals

Open klas Teven

Famke van de Wielervelden

Driessen Adrie

3

Griffon Korthals

Open klas Reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars Christo

2

24/05/15 Arnhem (NL) - Keurmeester: Dhr. Mensink

Ras

Klasse

Hond

Eigenaar

Resultaat

Griffon Korthals

Jeugdklas reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen Adrie

1U

Griffon Korthals

Werkklas reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars Christo

1U CAC CACIB BOB BIG5

Griffon Korthals

Jeugdklas teven

Gina van de Wielervelden

Driessen Adrie

1G

Griffon Korthals

Open klas teven

Isabel des Roches Vouise


1ZG

Griffon Korthals

Open klas teven

Famke van de Wielervelden

Driessen Adrie

2ZG

Gitan en Gina van de Wielervelden kregen ook nog de titel BEST KOPPEL IN SHOW toegekend van keurmeester Mevr. Gerda Halff-Van Boven !

25/05/15 Nijvel - Keurmeester Van Genechten L. (niet-officiële expo)

Ras

Klasse

Hond

Eigenaar

Resultaat

Weimaraner KH

Puppyklas Teven

Winter's Graceful Olivia

Huysmans Patricia

Veelbelovend Beste Pup

Epagneul Breton

Jeugdklas Reuen

Junior de Kerveillant

Vanvuchelen Yuri

Uitmuntend Beste Jeugd

Weimaraner KH

Jeugdklas Reuen

Balthazar

Van Overwalle Daisy

Uitmuntend

Weimaraner KH

Jeugdklas Teven

Winter's Graceful Noble Tess

Geuens Jean

Uitmuntend

Weimaraner LH

Open klas Teven

Winter's Graceful Mira

Verstappen Dirk

Uitmuntend

Weimaraner LH

Open klas Teven

Winter's Graceful Nimrod Nahla

Coeymans Patrick

Uitmuntend

Weimaraner LH

Open klas Teven

Winter's Graceful Nette

Elsen Peter

Uitmuntend

Weimaraner LH

Open klas Teven

Izayhna van 't Weimeland

Van Herreweghe Guy

Uitmuntend

Labrador Retriever

Open klas Teven

Nouna of Deeple Satisfied

Mellebeek Jos

Uitmuntend Best in Show

Vizsla Korthaar

Open klas Teven

Félia van de Verre Hoeve

Van Tilburg Kristof

Uitmuntend

Griffon Korthals

Open klas Teven

Cita van de Wielervelden

Van Appeven Noelle

Uitmuntend

Engelse Cocker Sp.

Open klas Teven

Wiglings Night Fever

Surinx Nathalie

Uitmuntend

Weimaraner KH

Open klas Teven

Greyzone Inmotion

Melis Lene

Uitmuntend

Labrador Retriever

Open klas Reuen

Let's Use Dover of Dalwhinnie

Dolders Twan

Uitmuntend

Griffon Korthals

Open klas Reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars Christo

Uitmuntend BIS2

Weimaraner KH

Open klas Reuen

Einstein van de Tuindershof

Ooms Rony

Uitmuntend

Weimaraner KH

Open klas Reuen

Felisin Timberdoodle Jaimin Goes Holland

Huysmans Patricia

Uitmuntend

Weimarnaner LH

Open klas Reuen

Winter's Graceful Merlo

Van der Auwera Toby

Uitmuntend

Kleine Munsterlander

Open klas Reuen

Louis

Haegeman Jocelyne

Uitmuntend

Engelse Cocker Sp.

Open klas Reuen

Achilles Brunhold van de Lijuréhoeve

Surinx Nathalie

Uitmuntend

05/09/15 Oslo (N): Keurmeester Petter Steen (N)

Ras

Klasse

Naam hond

Naam eigenaar

Resultaat

Griffon korthals

Werkklas Reuen

Frodo van de Wielervelden

Baars Christo

1U CAC CACIB BOB European Winner '15

12/09/15 Libramont : Keurmeester Feyerts R. (B)

Ras

Klasse

Naam hond

Naam eigenaar

Resultaat

Griffon Korthals

Jeugdklas Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

1U Beste Jeugd BOB

Griffon Korthals

Jeugdklas Teven

Gina van de Wielervelden

Driessen A.

1 U BOB

Griffon Korthals

Minor Puppy

Igor van de Wielervelden

Driessen A.

1 VB BIS Minor Puppy

Weimaraner KH

Puppyklas Teven

Winter's Graceful on a Mission 'Olga'

Bloemen E.

1 VB

13/12/15 Amsterdam : Keurmeester Pehar Tino (HR)

Ras

Klasse

Naam hond

Naam eigenaar

Resultaat

Griffon Korthals

Open klas Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

1U-CAC-CACIB-BOB-Winner '15-Crufts Qualified

Griffon Korthals

Open klas Teven

Gina van de Wielervelden

Driessen A.

1U-CAC-CACIB-BOS-Winster '15-Crufts Qualified

Weimaraner KH

Puppyklas Teven

Gamepoint Typhoon

De Bruyne J  & Bloemen E.

2B

19/12/15 Brussels Dog Show : Keurmeester MShsnen M. (FI)

Griffon Korthals

Open klas Reuen

Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

1U-CAC-CACIB-BOB-Benelux Winner'15-Selected in group

Griffon Korthals

Open klas Teven

Gina van de Wielervelden

Driessen A.

1U-CAC-CACIB-BOS-Benelux Winster'15-Belgian Winster

Weimaraner KH

Jeugdklas Teven

Winter's Graceful on a Mission  'Olga'

Bloemen E.

1U - Beste Jeugd - BOS - Benelux Winster '15

27/12/15 Tienen : Keurmeester Deschuymere (B)

Weimaraner KH

Jeugdklas Teven

Winter's Graceful on a Mission 'Olga'

Bloemen E.

1U - Beste Jeugd - BOB - BIG2

201

Resultaten show 2014

04/01/14 Hoogstraten - Keurmeester: Dhr. Stafford (UK)

KLASSE

EIGENAAR

NAAM HOND

RESULTAAT

KORTHAAR




Babyklas reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's Make a Mine Double

VB

Puppyklas reuen

Finch T.

I am von Silberweis Jager

VB Beste puppy

Tussenklas reuen

Bailly D.

H’asics the wittelsbach von silberweiss Jager

1U RCAC RCACIB

Kampioensklas reuen

Bailly D.

Dali Del Monte Alban von Silberweiss Jager

1U CAC CACIB

Puppyklas teven

Van Leuffelen

Greyzone make me special

VB

Jeugdklas teven

De Bruycker-Van Gansbeke

Bentley Flanders Joy Silvespoir

1U Beste Jeugd

Tussenklas teven

Vincent A.

Grey Classic’s Lucky Star

1U RCAC RCACIB

Werkklas teven

Otten-Lamers A.

Hybris Boraya Van de Pauwenkamp

1U CAC CACIB BOB

LANGHAAR




Puppyklas reuen

Deceuster-Vandeperre

Zarelle's most wanted

B

Jeugdklas reuen

Noe R.

Uw Koninck van de Doornburght

ZG

Jeugdklas teven

Vanherreweghe-Van Dooren

Waldwiese for fame and freedom

1U BOB

Tussenklas teven

Noe R.

Jessie from field and forrest

Disq.

Kampioensklas teven

Noe R.

Habbie from field and forrest

1U CAC CACIB

Gebruikshondenklas teven

Sabel A.

Fay vom Hegewald

1U RCAC RCACIB

08/02/14 Genk - Keurmeester: Dhr. Feyaerts R. (B)

KORTHAAR




Jeugdklas Reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's Make a Mine Double

1U

Kampioensklas Teven

Hogge J.P.

Flanders Joy Kara

1U CAC BOB

Veteranenklas Teven

Hogge J.P.

Candy

1U

LANGHAAR




Puppyklas Teven

Bormans O.

Winter's Graceful Margot

1VB Beste Pup

Jeugdklas Teven

Vanherreweghe-Van Dooren

Waldwiese for fame and freedom

1U BOB

23/02/14 Gent - Keurmeester: Mevr. Lochs-Romans R (NL)

KORTHAAR




Jeugdklas Reuen

Stevens I.

Skyttens Gaut af Granit

1U


Lefevere Y.

Inxs von Silberweis Jager

2U

Open klas Reuen

Lannoo P.

G'Clovis du Pavillon de la Faisanderie

1U


Fiedler D.

Haiko vom Forsthaus Gehegemühle

2U

Gebruikshondenklas Reuen

Lefevere Y.

Fahrenheit

1U RCAC RCACIB

Kampioensklas Reuen

Woldinga

Digo van de Runnenburgh

1U CAC CACIB BOB

Jeugdklas Teven


Greyzone makes me special

1U

Tussenklas Teven

Otte S.

Lolita du monde perdu

Afw.


Verelst I.

Havanna du Cuba Libre des guerriers d'argent

1U CAC CACIB

Gebruikshondenklas Teven


Hollywood Star von Silberweis Jager

Afw.

LANGHAAR




Jeugdklas Reuen


Zarelle most wanted

ZG



Uw Koninck van de Doornburght

1U

Tussenklas Teven

Noé R.

Jessie from Field and Forrest

kng

Open klas Teven


Antares sanelle sirrah

1U CAC CACIB BOB


Jennée V.

Lenthe van 't Weimeland

2U RCAC RCACIB

13/04/14 Antwerpen - Keurmeester: Dhr. Achtergael J.P. (B)

KORTHAAR




Babyklas Reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's Notin'but Trouble

VB

Puppyklas Reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's Make a Mine double

VB

Jeugdklas Reuen

Stevens-Ingestad G.

Skyttens Gaut auf Granit

1U

Jeugdklas Teven

Nap I.

Proud to be of the Grey Stardust

ZG

Tussenklas Teven

Lenaerts E.

Grey Classic's Love me do

U CAC CACIB BOB


Godefroid J.

Serena van de Maaskanthoeve

ZG

Open klas Teven

Buck M.

Animado Perro Aranka

ZG


Otte S.

Lolita du Monde Perdu

U RCAC RCACIB

Kampioensklas Teven

Hogge J.M.

Flanders Joy Kara

U

Veteranenklas Teven

Hooge J.M.

Candy

afw.

LANGHAAR




Open klas Reuen

Wouters E.

Kinau van de Putterslamp

U CAC CACIB BOB

17/05/2014 Wieze - Keurmeester Dhr. Deschuymere N. (B)

KORTHAAR




Jeugdklas Reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's Make a Mine Double

Afw.


Stevens-Ingestad G.

Skyttens Gaut auf Granit

Afw.

Tussenklas Reuen

Souffriau S.

Flanders Joy Limited

ZG

Open klas Reuen

Lannoo P.

G'Clovis du Pavillon de la Faisanderie

ZG

Jeugdklas Teven

Nap I.

Proud to be of the Stardust

Afw.

Tussenklas Teven

Debruycker-Van Gansbeke K.

Bentley Flanders Joy Silvespoir

1U CAC BOB


Godefroid J.

Serena van de Maaskanthoeve

2U


Lemaire D.

Soraya

3ZG

LANGHAAR




Jeugdklas Teven

Van Herreweghe-Van Dooren

Waldwiese for Fame and Freedom

1U BOB

07/06/2014 Lommel - Keurmeester Blay P.A. (UK)

KORTHAAR




Jeugdklas Reuen

Finch T.

I am von Silberweis Jäger

1U

Jeugdklas Teven

Nap I.

Proud to be of the Grey Stardust

1ZG

Open klas Teven

Winters

Graceful Grace Juta

1ZG

Kampioensklas Teven

Verheught C.

Wencke van de Tuindershof

1U CAC BOB

LANGHAAR




Open klas Teven

Jennée V.

Lenthe van 't Weimeland

1U CAC

29/06/2014 Genk - Keurmeester Veiga V. (Portugal)

LANGHAAR




Babyklas Teven

Bloemen E.

Winter's Graceful Noah

2VB


Bloemen E.

Winter's Graceful Nimrod Nahla

1VB Beste baby

9/07/2014 Luik - Keurmeester Dupas J.J. (Fr.)

KORTHAAR




Jeugdklas reuen

Finch T.

I am von Silberweis Jager

Afw.

Open klas reuen

Thiry M.

Falco du Paradis des Edelweis

2ZG


Lannoo P.

G. Clovis du Pavillon de la Faisanderie

1U RCAC RCACIB

Open klas teven

Nyssen T.

Lambada du Vicinal d'Aubin

Afw.


Otte S.

Lolita du Monde Perdu

3ZG


Gervais G.

Hirel de la Roseraie de Pennanguer

1U CAC CACIB BOB


Macaigne O.

Firewind von Silberweis Jager

2U RCAC RCACIB

Kampioensklas Teven

Schulze G.

Gioia Volcano Spring Fala Love a

1U


Hogge J.M.

Flanders Joy Kara

2U

Veteranenklas Teven

Hogge J.M.

Candy

1U Beste veteraan

LANGHAAR




Babyklas Teven

Bloemen E.

Winter's Graceful Noah

VB Beste Baby

Jeugdklas Teven

Bloemen E.

Winter's Graceful Mira

1U BOB Beste teef

Tussenklas Teven

Macaigne O.

Waldwiese ful fantasy

1U CAC

Open klas reu

Begon S.

Dandy dit D-Day de source gan de Loup

1U CAC Beste reu

26/07/2014 Averbode - Keurmeester Verrees J. (B)

Pups Teven

Surinx N.

Wigglings Night Fever (Engelse Cocker Spaniel)

1VB Beste pup


Bloemen E.

Winter's Graceful Nimrod Nahla (weimaraner LH)

2VB


Van Nyen W.

Winter's Graceful Noor (Weimaraner LH)

3VB


Elsen

Winter's Graceful Nette (Weimaraner LH)

4VB

Jeugd Teven

Driessen-Van Appeven

Famke van de Wielervelden (Griffon Korthals)

2U


Verstappen D.

Winter's Graceful Mira (weimaraner LH)

3U


Van Gansbeke K.

Bentley Flanders Joy Silvespoir (weimaraner KH)

1U beste jeugd BIS Overall Winner

Jeugd Reuen

Driessen-Van Appeven

Flinn van de Wielervelden (Griffon Korthals)

1U


Nijssen R.

Bas (Engelse Springer Spaniel)

3G


Van der Auwera T.

Winter's Graceful Merlo (weimaraner LH)

2ZG

Oldies Teven

Driessen-Van Appeven

Cita van de Wielervelden (Griffon Korthals)

1U


Van Pelt A.

Winter's Graceful Lotus (weimaraner KH)

Afw.


Bloemen E.

Benthe off Elquinta's Forrest (weimaraner LH)

3U


Melis L.

Greyzone in Motion (weimaraner KH)

2U

Oldies Reuen

Surinx N.

Achilles Brunold van de Lijuréhoeve (Eng. C.S.)

1U beste oldie


Selder L.H.

Fedor du Mont des Coquelicots (Epagneul Fr.)

2U


Roels J.

Bucky van het Zonnebeekbos (Grote Munsterl.)

6ZG


Vanderheyden T.

Baron (weimaraner KH)

3U


De Vries J.

Winter's Graceful Lio (weimaraner KH)

4U


Vanherle L.

Pax van de Tuindershof (weimaraner KH)

5U

02/08/14 Leuven - Keurmeester: Van den Broeck W. (B)

KORTHAAR




Puppyklas Reuen

Cuppens N.

Abel van de Maaskanthoeve

B

Open klas reuen

Stevens-Ingestad G.

Skyttens Gaut Af Granit

1ZG

Tussenklas teven

De Bruycker-Van Gansbeke

Bentley Flanders Joy Silvespoir

1U CAC

LANGHAAR




Open klas reuen

Bailleul A.L.

Atut Mysia Zaglade

1ZG

Tussenklas teven

Van Herreweghe-Van Dooren

Waldwiese for fame and freedom

1U


Bailleul A.L.

Isathys des Jardins de Loane

2ZG

24/08/14 Mechelen: Keurmeester De Ridder L (B)

KORTHAAR




Puppyklas reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's Nobodies Bizness

1VB

Tussenklas reuen

Finch T.

I am von Silberweis Jager

1ZG


Lefevere Y.

Inxs von Silberweis Jager

2ZG

Gebruikshondenklas reuen

Lefevere Y.

Fahrenheit

1U RCAC RCACIB

Kampioensklas reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB BOG2

Tussenklas teven

De Bruycker-Van Gansbeke

Bentley Flanders Joy Silvespoir

1U RCAC RCACIB

Kampioensklas teven

Hogge J.M.

Flanders Joy Kara

1U CAC CACIB

Veteranenklas teven

Hogge J.M.

Candy

1U

LANGHAAR




Tussenklas teven

Van Herreweghe-Van Dooren

Waldwiese for fame and freedom

1ZG

21/09/14: Libramont: Keurmeester Ionescu A. (RO)

KORTHAAR




Puppyklas reuen

Cuppens N.

Abel van de Maaskanthoeve

VB


Lenaerts M.

Grey Classic's Notin'but Trouble

VB

Tussenklas reuen

Molozay B.

Meander Internal Affair Aka Vinci

2U


Finch T.

I am von Silberweis Jager

1U CAC BOB

Open klas reuen

Thiry

Falco du Paradis des Edelweis

1U RCAC

Veteranenklas reuen

Molozay B.

Cha Chib Tr. Scuba's Iw Harper

Afw.


Molozay B.

Scuba's Iw Harper

1U

Puppyklas teven

Thiry

Nephyr

VB

Open klas teven

Otte S.

Lolita du Monde Perdu

1U CAC

201

Resultaten show 2013

13/01/13 Genk - Keurmeester Zhuk (BG)

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Greyclassic's I Kick Azz

1U CAC BOB BIG3


Degol

Iswood of Weimar's Cottage

2U RCAC

Babyklas Teven

Verelst

Havana Cuba Libre des Guerriers d'Argent

1VB Beste Puppy

13/01/13 Barcelona

KORTHAAR




Werkklas Reuen

Lequime E.

Ginko des Brumes des Bois

1U CAC CACIB BOB

26/01/13 Mouskroen - Keurmeester: Heikkinen-Lehkonen

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Greyclassic's I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB BIG BIS2


Degol

Iswood of  Weimar's Cottage

2U RCAC RCACIB

17/02/13 Hoogstraten - Keurmeester: Eberhardt (D)

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Greyclassic's I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB BIG BIS

23/02/13 Toulouse (Fr)

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Lequime E.

Ginko des Brumes des Bois

1U RCAC RCACIB

02/03/13 Valence (Fr)

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Lequime E.

Ginko des Brumes des Bois

1U CAC CACIB BOB BIG2

10/03/13 Perigeux (Fr)

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Lequime E.

Ginko des Brumes des Bois

1U CAC CACIB BOB BIG3

30/03/13 Luxemburg - Keurmeester: Luis Catalan

LANGHAAR




Tussenklas Reuen

Wouters E.

Kinau van de Putterslamp

1U CACL CACIB BOB

Tussenklas Teven

Smeyers

Kleo van de Putterslamp

1U CACL RCACIB

13/04/13 Antwerpen - Keurmeester: Van den Brempt M.

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Peetermans - Lenaerts

Grey Classics I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB BIG BIS

Open klas Reuen

De Lille A.

Flanders Joy Kingston

2ZG


Lannoo P.

G.Clovis du Pavillon de la Faisanderie

3ZG


Jacobs J.P.

Good Will Hunting von Silberweiss Jager

1U RCAC RCACIB

Babyklas Teven

Lenaerts E.

Shade of Grey Lovin' Grey Classic's

VB

Puppyklas Teven

Kuijpers J.

Winter's Graceful Louise

B

Open Klas Teven

Verheugt C.

Wencke van de Tuindershof

1U RCAC RCACIB


Eeftink F.

Winter's Graceful Kayleigh

2ZG

Kampioensklas Teven

Velghe D.

Grey Classic's Hunk of Love

1U CAC CACIB

LANGHAAR




Werkklas Reuen

Vandeputte M.

Cas van Valckesteyn

G

Jeugdklas Teven

Jenné V.

Lenthe van 't Weimeland

afw.

28/04/13 Amiens

KORTHAAR




Open klas Reuen

Lequime E.

Kiss des Brumes des Bois

1U RCAC

Open klas Teven

Lequime E.

Kasaï des Brumes des Bois

2U

Werkklas Teven

Lequime E.

Kaelig des Plaines de Montasou

1U RCAC RCACIB

Jeugdklas Teven

Lequime E.

Leica des Brumes des Bois

2U

19/05/13 Saarbrücken (D)

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Lequime E.

Djinn des Brumes des Bois

2U Res. VDH

Open klas Reuen

Lequime E.

Kiss des Brumes des Bois

1U VDH

Kampioensklas Reuen

Lequime E.

Hike des Brumes des Bois

1U CAC-VDH Champion

Open klas Teven

Lequime E;

Kasaï des Brumes des Bois

1U VDH RCAC

18/05/13 Wieze - Keurmeester: Achtergael J.P.

KORTHAAR




Babyklas Reuen

Luypaert

Shade of Grey Luis Vuitton

1B

Kampioensklas Reuen

Lenaerts

Grey Classics I Kick Azz

1U CAC BOB BIG

Babyklas Teven

Luppens

Shade of Grey Luxury

1VB

Tussenklas Teven

D'Hooge

Shade of Grey Killiwatch

1ZG

Open klas Teven

Luppens

Shade of Grey Fabulous

1U CAC


Hogge

Flanders Joy Kara

2U RCAC

Veteranenklas Teven

Hogge

Candy

1U


20/05/13 Saarbrücken (D)

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Lequime E.

Djinn des Brumes des Bois

2U Res VDH

Open klas Reuen

Lequime E.

Kiss des Brumes des Bois

1U VDH RCAC RCACIB

Kampioensklas Teven

Lequime E.

Hike des Brumes des Bois

1U VDH CAC CACIB

Open klas Teven

Lequime E.

Kasaï des Brumes des Bois

2ZG

01/06/13 Marseilles (Fr)

KORTHAAR




Werkklas Reuen

Lequime E.

Ginko des Brumes des Bois

3U

08/06/13 Lommel - Keurmeester Decuyper J.

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Grey Classic's I Kick Azz

1U CAC BOB BIG2

30/06/13 Genk - Keurmeester Feyaerts R.

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Grey Classic's I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB BIG

21/07/13 LUik - Keurmeester Opara K. (PL)

KORTHAAR




Babyklas Reuen

Sonberg K.

Kan Trace He's The Man

Afw.

Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Grey Classic's I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB


Degol D.

Iswood of Weimar's Cottage

2U RCAC RCACIB

Jeugdklas Teven

Verelst I.

Havana Cuba Libre des Guerriers d'Argent

1U Beste Teef

Tussenklas Teven

Otte S.

Lolita Du Monde Perdu

1U

Open klas Teven

Otte S.

Eva des Paines de Montansou

ZG


Hogge J.M.

Flanders Joy Kara

1U CAC CACIB


Schulze-Schad

Gioia Volcano Spring Fala Love'a

2U RCAC RCACIB


Cuypers P.

Flanders Joy Kody

4U


Decarriere S.

Fiona du Clan d'Olaf le Gris

3U

Veteranenklas Teven

Hogge J.M

Candy

1U

LANGHAAR




Open klas Teven

Bormann C.

Xahna Dallas Dhu Van de Doornburght

1U CAC CACIB BOB

04/08/13 Leuven - Keurmeester Iversen

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Grey Classic's I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB

17/08/13 Mechelen - Keurmeester Achtergael J.P.

KORTHAAR




Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Grey Classic's I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB BIG BIS2

06/10/13 Charleroi - Keurmeester Carroll

KORTHAAR




Jeugdklas Reuen

De Bruyne-Bloemen

Lünar

1U

Jeugdklas Teven

Verelst I.

Havanna Cuba Libre

1U Beste jeugd

17/11/13 Kortrijk - Keurmeester Levente M. (HU)1

KORTHAAR




Jeugdklas Reuen

Lefevere Y.

Inxs von Silberweiss Jager

1U


Stevens  I.

Skyttens Gaut af Granit

Afw.

Open klas Reuen

Fiedler D.

Haiko vom Forsthaus Gehegemühle

Afw.

Werkklas Reuen

Lefevere Y.

Fahrenheit

1U CAC CACIB

Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Grey Classic's I Kick Azz

1U CAC CACIB BOB BIG BIS2

Veteranenklas Reuen

Lenaerts E.

Nobis Krug Playing Allegro

1U

Jeugdklas Teven

De Bruycker-Van Gansbeke

Bentley Flanders Joy Silvespoir

1U

Tussenklas Teven

Vincent A.

Grey Classic's Luckystar

ZG

Open Klas Teven

Decarriere S.

Fiona du Clan d'Olaf le Gris

G


Hogge J.M.

Flanders Joy Kara

1U CAC CACIB


Manfroid-Dufour

Halika

Afw.

Veteranenklas Teven

Hogge J.M.

Candy

1U

LANGHAAR




Tussenklas Teven

Noe R.

Jessie from Field and Forrest

Afw.

15/12/13 Amsterdam - Keurmeester Mensink D. (NL)

KORTHAAR




Puppyklas Reuen


Grey Blessings Good Luck Chuck

1VB



Bix of Yenna's Pride

2VB



Grey Blessings I Am Legend

Afw.

Jeugdklas Reuen


New Branch of the Grey Stardust

3ZG



Hunuxpu Surfer von Silberweiss Jäger

G



United by Finnley of the Grey Noble

1U RCACIB Jeugdwinner



Mystical Shadows Jumping Jacob

2U

Open klas Reuen


Buck

2U



Czech Casanova Ze Slezskych Lesu

1U RCACIB

Kampioensklas Reuen

Peetermans-Lenaerts

Grey Classic's I Kick Azz

Afw.



Chester van de Runnenburgh

1U CACIB

Veteranenklas Reuen


Laird Harvey of the Grey Noble

1U CAC BOB  Winner 2013

Puppyklas Teven


Billie of Yenna's Pride

1VB

Jeugdklas Teven


Windrose Around Hookham Prima Ballerina

3U



Call Me Bubbles in Honour of Higgins

2U



Bonny van de Tuindershof

1U RCAC

Tussenklas Teven


Hollywood Star von Silberweiss Jäger

2U



Animado Perro Aranka

1U

Open klas Teven


Cecilia Ze Slezskych Lesu

3U



Jill in Honour of Higgins

Afw.



Firewind von silberweiss Jäger

ZG


Verheught C.

Wencke van de Tuindershof

2U



Smashing Showdiva of the Grey Noble

1U CAC CACIB

Kampioensklas Teven


Slikwind's Turn Up the X-Factor at Grey Classic's

1ZG

21/12/13 Tienen - Keurmeester Decuyper J.

KORTHAAR




Babyklas  Reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's Make Mine a Double

1VB Beste Puppy

Kampioensklas Reuen

Lenaerts E.

Grey Classic's I Kick Azz

1U BOB

Tussenklas Teven

Lemaire D.

Soraya

1U

LANGHAAR




Puppyklas Reuen

Berghmans W.

Winter's Graceful Merlo

1VB

Puppyklas Teven

Marien K.

Winter's Graceful Mariù

2VB


Hoskens P.

Winter's Graceful Moonlight

1VB Beste Puppy