Archief resultaten veldwerk

Jachthonden vzw

Heeft u ook een kwalificatie behaald met uw weimaraner welk niet werd gepubliceerd ?


Laat het ons aub weten !


Stuur het certificaat door naar webmaster@deweimaraner.be, zodat de lijst kan vervolledigd worden.

Resultaten veldwerk 2018

19/08/2018 Amateurs Villers

Gitan van de Wielervelden - Griffon Korthals - Driessen A. : 1U

Resultaten veldwerk 2017

15/03/2017 Reppel Amateurs CAC wedstrijd: Ciska van de Wielervelden (gr.kh) - Driessen A.:1G

10/04/2017 Ourville en Caux (FR) open klas CACIT wedstrijd: Winter's Graceful Nata (weim.lh) - Decroos H.: 4U

20/08/2017 Villers Amateurs CAC wedstrijd: Isis van de Wielervelden (gr.kh) - Driessen A.: 3ZG

20/08/2017 Villers Amateurs CAC wedstrijd: Gina van de Wielervelden (gr.kh) - Driessen A. 2ZG

26/08/2017 Milmort Amateurs CAC wedstrijd: Winter's Graceful Zyta (weim.lh) - Elsen P.: EV

26/08/2017 Milmort Amateurs CAC wedstrijd: Gina van de Wielervelden (gr.kh) - Driessen A.: 1ZG

Resultaten veldwerk 2016

PLAATS EN DATUM

KEURMEESTER

NAAM HOND

EIGENAAR / VOORJAGER

RESULTAAT

05/03/16 Reppel

Indekeu F.

Ciska van de Wielervelden

Driessen A.

1G

21/08/16 Verlaine


Gitan van de Wielervelden

Driessen A.

CQN

Resultaten veldwerk 2015

PLAATS EN DATUM

KEURMEESTER

NAAM HOND

EIGENAAR / VOORJAGER

RESULTAAT

22/08/15 Vilcourt


Winter's Graceful Lio (weimaraner KH)

De Vries J.

G

22/08/15 Vilcourt


Famke van de Wielervelden (Griffon Korthals)

Driessen A.

EV

29/08/15 Bierwart


Famke van de Wielervelden (Griffon Korthals)

Driessen A.

3G

201

Resultaten veldwerk 2014

PLAATS EN DATUM

KEURMEESTER

NAAM HOND

EIGENAAR / VOORJAGER

RESULTAAT

23/3/14 Evergem

C. Woets/D. Horman

Suyferhout's Heike (Drentse Patrijs)

Desmet G.

EV

23/3/14 Evergem

C. Woets/D. Horman

Jamie van de Stommeerpolder (Gr. Munsterlander)

Spaargaren L.

1G

24/3/14 Coup d'Europe Griffon Korthals Frankrijk

F. Indekeu

Luca van de Uilenberg (Griffon Korthals)

Siemons G.

3U

24/3/14 Griffon Spéciale Frankrijk

Leickman

Jita van de Uilenberg (Griffon Korthals)

E: Daems L./ VJ. : De Bruyne J.

1U CACT

29/3/14 Waterlandkerkje

C. Woets

Luca van de Uilenberg (Griffon Korthals)

Siemons G.

1U

11/4/14 Oostburg

W. Klijsen

Luca van de Uilenberg (Griffon Korthals)

Siemons G.

2ZG

12/4/14  Waterlandkerkje

W. Klijsen

Luca van de Uilenberg (Griffon Korthals)

Siemons G.

1U

19/4/14 Ploegsteert amateurs

F. Indekeu/J. Mélon

Quodian's Rivella (Vizla korthaar)

Van Rozendael M.

1G

19/4/14 Ploegsteert jeugd

M. de le Hoye

Ixchél de Manar ar Park (Epagneul Breton)

Sonneveldt R.

1ZG

26/04/14 Les Bons Villers

J. Nargaux/F. Indekeu

Gamin du Bois de Buisseret (epagneul breton)

Vermeer M.

1U

10/08/14 Bertinchamps amateurs / solo CAC / Britse Staande honden

C. Lohman / M. de le Hoye

Nesh (engelse setter)

't Lam E.

1ZG

10/08/14 Bertinchamps amateurs / solo CAC / Britse Staande honden

C. Lohman / M. de le Hoye

Dansk Dynasty Hylke (engelse pointer)

Van Boxtel J.

2ZG

10/08/14 Bertinchamps amateurs / solo CAC / Britse Staande honden

C. Lohman / M. de le Hoye

Lerr van de Netekwacht (engelse setter)

Van de Horn A.

G

23/08/14 Gerpinnes

F. Indekeu/J. Nargaux

Winter's Graceful Lio (weimaraner korthaar)

De Vries J.

CQN

23/08/14 Gerpinnes

F. Indekeu/J. Nargaux

Cita van de Wielervelden (griffon korthals)

Driessen - Van Appeven

3G

24/08/14 Les Bons Villers (amateur)

J. Nargaux/De Witte A.

Vicomte van de Tuindershof (Duitse Staande Draadhaar)

Verheught-Meyer L.

1ZG

24/08/14 Gerpinnes (amateur)

J. Nargaux/F. Indekeu

Khalif du Bois de Buisseret (epagneul breton)

Vermeer M.

1ZG

27/08/14 Les Bons Villers

J. Nargaux

Gamin du Bois de Buisseret (epagneul breton)

Vermeer M.

1U CACIT

27/08/14 Les Bons Villers

J. Nargaux

Igor du Clos Rêve d'Or (Duitse Staande korthaar)

Naets P.

2U

27/08/14 Les Bons Villers

J. Nargaux

Hermes du Bois de Buisseret (epagneul breton)

Vermeer M.

3ZG

27/08/14 Les Bons Villers

J. Nargaux

Boris von Wentousee (kleine munsterlander)

Lathouwers P.

CQN

30/08/14 Bilzen

F. Indekeu/J. Melon

Quinten van het Axelse (Duitse Staande korthaar)

Roosen M.

1U CACIT

30/08/14 Bilzen

F. Indekeu/J. Melon

Ciska van de Wielervelden (griffon korthals)

Driessen - Van Appeven

2ZG

30/08/14 Bilzen

F. Indekeu/J. Melon

Kris loup gris de la coeur (Duitse staande korthaar)


3ZG

31/08/14 Mellet


Dior du Haut de la Prairi (griffon korthals)

Venzelaar F.

1 CAC

31/08/14 Mellet


Jitta van de Uilenberg (griffon korthals)

E: Daems L./VJ. : De Bruyne J.

CQN

14/09/14 Zoutleeuw

J. Haegeman/M. de le Hoye

Kento van de Slotbos-Heide (Duitse Staande Korthaar)

Brocken FJA

1ZG

14/09/14 Zoutleeuw

J. Haegeman/M. de le Hoye

Ciska van de Wielervelden (griffon korthals)

Driesen - Van Appeven

2ZG

14/09/14 Zoutleeuw

J. Haegeman/M. de le Hoye

Holy du Grand Rouloix (kleine munsterlander)

de Tillesse M.

CQN

20/09/14 Glimes

M. De le Hoye / F. Indekeu

Lasceau van de Uilenberg (griffon korthals)

Daems L.

1ZG

20/09/14 Glimes

M. De le Hoye / F. Indekeu

Garou de Franc Jeu (griffon korthals)

Gumiaux W.

2ZG

20/09/14 Glimes

M. De le Hoye / F. Indekeu

Cherley de l'étoile d'Heudicourt (griffon korthals)

Adam M.

3ZG

20/09/14 Ploegsteert (open klas)

F. Indekeu/J. Melon

Ecosse du domaine Saint-Hub ert (Vizsla draadhaar)

Dierickx J.P.

1ZG

27/09/14 Ploegsteert (Jeugd)

Beerden L.

Ivanhoe Terratu (Epagneul Picard)

Gosens K.

EV

201

Resultaten veldwerk 2013

21/09/2013 Ploegsteert

Flanders Joy Graceland

Eigenaar / Voorjager: Rik Vandenbroucke

3 G

20/04/2013 Ploegsteert

Loeka

Eigenaar / Voorjager: Carlijn Kniest

2 ZG

24/08/2013 Bierwart

Flanders Joy Graceland

Eigenaar / Voorjager: Rick Vandenbroucke

4 G